fbpx

Заміна ременів грм

Заміна ременів грмДля початку в двох словах пояснимо, що таке ремінь приводу газорозподільного механізму (ГРМ). Ця, як правило, армована металом гумова деталь використовується для того, щоб синхронізувати роботу системи запалювання з ходом поршнів і клапанів. Альтернатива їй — ланцюг газорозподільного механізму. У разі обриву ременя (так само як і ланцюги) ГРМ, почнеться рассинхронизация фаз, а наслідки залежать безпосередньо від конструкції силового агрегату. Як правило, чим простіше влаштований мотор, тим вище ймовірність того, що при обриві постраждає тільки сам ремінь.

На більшості ж сучасних двигунів сценарій моторної катастрофи наступний. Після обриву ременя ГРМ распредвал перестає обертатися, і клапана зупиняються в одному положенні. Колінвал між тим продовжує обертатися за інерцією, і поршні «зустрічаються» з клапанами. Деформуватися або зруйнуватися можуть також елементи распредвала, головка блоку циліндрів, шатунная група, поршні і інше. Як ви розумієте, ремонт силового агрегату після такого сценарію виллється в копієчку.

Термін служби ременя ГРМ в залежності від моделі варіюється від 50 до 100 тис. Км (точні дані вказані в сервісній книжці автомобіля), але орієнтуватися на ці цифри у всіх випадках не можна. Трапляється, наприклад, що у автомобіля невеликий пробіг, але самому ременя більше п’яти років. До цього терміну ця деталь майже напевно буде зношена через природне старіння гуми.

Не менш часто на термін служби ременя впливає його неправильна установка і зовнішні впливи.

Майстри станції «Профі-сервіс» швидко та качетсвенно впораються з заміною ременя (ланцюга) ГРМ.

Записатися на обслуговування