fbpx

Технічне обслуговування

Технічне обслуговуванняТочно так же, як ми стежимо за своїм здоров’ям, ми повинні стежити за станом свого автомобіля. І для цього потрібно регулярно проходити технічне обслуговування, вирушаючи на станцію техобслуговування. На нашій станції фахівці проведуть діагностику, при необхідності усунуть несправності, замінять видаткові матеріали. Таким чином, всі основні вузли і агрегати будуть підтримуватися в працездатному стані.

Далі — питання про те, як часто потрібно проводити планове техобслуговування автомобіля. Відразу відзначимо, що мова не йде про техогляд! Отже, відправлятися до майстрів на діагностику слід як мінімум раз на рік або через кожні 15 тисяч кілометрів.

В інструкції до експлуатації автомобіля є карта техобслуговування. Якщо її немає — це не біда, її можна відшукати в мережі Інтернет, причому годі й шукати під певну марку і модель, оскільки всі ці карти дуже схожі один на одного. Відмінність може бути тільки в термінах заміни окремих витратних матеріалів.

А як бути, якщо термін ТО автомобіля вже вийшов, а ви так і не побували на станції техобслуговування? В цілому нічого страшного в це немає. Просто ми рекомендуємо якомога раніше все ж звернутися до фахівців. Ну а дострокове звернення і зовсім не страшно, це навіть краще. У деяких випадках це навіть показано, наприклад, для заміни масла краще звертатися на СТО не через кожні 15 тисяч кілометрів, а через кожні 10 тисяч. Не варто недбало ставитися до дотримання термінів ТО і вже тим більше значно їх порушувати, оскільки таким чином ви шкодите своєму автомобілю, що може спричинити за собою загрозу небезпеки на дорозі і для вас.

Є також деякі моменти, на яких потрібно особливо загострювати увагу. Наприклад, мова йде про перевірку справності гальм, рульового управління і підвіски. Особливо важливо частіше перевіряти це все на старих автомобілях, бажано частіше, ніж рекомендує карта ТО. Так ви вбережете себе від серйозних неприємностей. Адже на дорозі може трапитися все, що завгодно.

Записатися на обслуговування