fbpx

Розвал сходження

Розвал сходженняЯкщо ви не чули що-небудь про розвал сходження, а також кути установки коліс — ви, швидше за все, не водій. По-перше, це одне і те ж, а по-друге — це повинно своєчасно, регулярно налаштовуватися, інакше в дорозі вас чекають великі потенційні неприємності. Не можна, щоб вони стали реальними.

Кожен автовиробник намагається зробити автомобіль таким, щоб він був стійким на дорозі, і беззаперечно слухався керма. Колеса транспортного засобу фахівці заводу виставляють під певним кутом. Це і є кути установки, а простіше кажучи — розвал-сходження. Виставлення такого кута необхідно для досягнення кращих результатів стосовно керованості і курсової стійкості транспортного засобу.

Але з часом експлуатації кути установки автомобільних коліс змінюються, причому завжди не в кращому напрямку. Якщо врахувати той факт, що дороги в Україні далекі від ідеалу, стає зрозуміло, чому дана проблема досить актуальна в нашій країні.

Якщо автомобіль став погано управлятися, краще швидше потрапити на наше СТО, де кваліфіковані співробітники проведуть повноцінну діагностику, після чого виправлять всі виниклі проблеми.

Пам’ятайте, що справний автомобіль — один з гарантів вашої безпеки.

Записатися на обслуговування