fbpx

Ремонт ходової частини

Ремонт ходової частиниПро стан українських доріг нашим автовласникам нагадувати не доводиться. На бездоріжжі страждає найбільше саме ходова частина автомобіля, оскільки вона приймає на себе величезне навантаження.

Діагностика ходової і ремонт підвіски періодично потрібні будь-якому авто. Якщо автомобіль експлуатується в міських умовах, то перевіряти підвіску рекомендується раз в 10 — 15 тис. Км пробігу, якщо ж авто використовується в сільській місцевості або в районі з нерозвиненою дорожньою інфраструктурою, то навіть частіше.

Безпека руху автомобіля залежить, в тому числі, від стану підвіски. Тільки уважне і дбайливе ставлення до стану підвіски і її періодична діагностика і своєчасний ремонт служитимуть запорукою впевненості водія на дорозі, а також запорукою тривалої працездатності ходової частини.

ДІАГНОСТИКА ПІДВІСКИ

Діагностика підвіски на станції «Профі-сервіс» — це професійні майстри, які проведуть діагностику Вашого авто з дотриманням всіх рекомендацій і вимог офіційних дилерів і заводів-виробників. В процесі діагностики наші фахівці проведуть візуальний і інструментальний огляд кульових опор, амортизаторів, ступичні підшипників, сайлентблоков і інших частин. Маючи великий досвід у ремонті автомобілів різних марок, ми швидко виявимо причину будь-якого стуку в підвісці.

РЕМОНТ ХОДОВОЇ

Якщо в процесі діагностики були виявлені пошкодження або деформація елементів, то фахівці нашої станції дадуть рекомендації щодо усунення та подальшого ремонту підвіски автомобіля.

Проводьте своєчасну діагностику ходової, здійснюйте її ремонт і заміну деформованих частин, і Ваш автомобіль буде служити Вам безвідмовно і довго, а Ви будете отримувати задоволення від кожного кілометра шляху.

Записатися на обслуговування